Jsme confused
a jsme na to pyšní

Jak se zorientovat ve výběru budoucí kariéry ale rozhodně víme! Jsme tu pro vás.

orange dots that lisa likes

Co děláme?

Pomáháme lidem na životních křižovatkách odbočit tím správným směrem. Protože křižovatky jsou občas nepřehledné a špatná odbočka se nemusí vyplatit.

A tak s vámi navštěvujeme vysoké školy, firmy, mentorujeme a máme radost ze všech, kteří došli šťastně do cíle.

Proč to děláme?

To je jednoduché - víme, jaké to je. Školský systém po nás vyžaduje vybrat si obor příliš brzy a neposkytne nám k tomu dostatečné informace. A tak vznikne mnoho nešťastných rozhodnutí.

Chceme, abyste měli možnost, kterou my jsme neměli. A nešťastné volbě dali stopku.

Představujeme vám náš tým

Tomáš

CEO of Confused

Zakladateľ a investor v jednej osobe. Confused budujeme ako maják, ktorý pomáha v mori nekonečných možností ukotviť sa, prísť na to, čo od života naozaj chcieť a vyraziť za tým, nech je štartovacia čiara kdekoľvek.

Narúšame status quo, orientujeme sa na funkčnosť, vytvárame hodnoty pre užívateľov. A zároveň zostávame "hungry and foolish..."

Michaela

COO of Confused

Vystúp zo svojej komfortnej zóny. To je asi prvá rada, ktorú Ti môžem dať a zároveň aj môj najväčší osobný challenge. Vytvárame most medzi Tebou, Tvojou budúcou alma mater či prácou, ktorá ťa bude napĺňať. Nemyslíš, že by to mala byť v dnešnej dobe samozrejmosť? Mojím poslaním je, aby si nás mal stále na očiach a vedel, že sme tu pre Teba, kedykoľvek sa budeš cítiť #confused.

Matěj

CTO of Confused

Jsem surikata s visačkou CTO (Chief technology officer) a spravuji všechny IT záležitosti v rámci Confused tak, aby nejen “nuly a jedničky” pomáhaly najít všem #confused surikatám to, co potřebují, právě tady. Poznat sám sebe bývá častokrát ten nejtěžší osobní ůkol.

Líza

Design of Confused

Když jste ztratili 4 roky tím, že jste nevěděli, co studovat, pak byste se pro tento projekt nadchnuli také. V Confused se starám o vzhled webu a aplikace, ale hlavně o to, Abyste se tu právě vy cítili jako doma a vždy našli to, co hledáte.

Pomáháme studentům
vybrat si tu správnou
životní cestu

A proto jsme ve spolupráci se společností SCIO vyvinuli test zájmů, který dokáže studentům zadarmo doporučit, jakou cestou by se měli vydat, na bázi jejich preferencí a volnočasových aktivit.

Udělejte si s námi jasno

Pomáháme studentům na životních křižovatkách odbočit tím správným směrem. Udělejte si s námi jasno ještě dnes.

Chci si udělat jasno